Katalog Szkoła Średnia 2020/2021 już dostępny!

Katalog Szkoła Średnia 2020/2021. Aktualność. Nowa SzkołaKierując się trzydziestoletnim doświadczeniem w branży edukacyjnej w Polsce i na świecie przekazujemy w Państwa ręce katalog, w którym zawarliśmy kompendium wiedzy na temat wyposażenia placówek szkolnych.

W najnowszym katalogu znajdują się kolekcje meblowe, krzesła, ławki, stoły, wyposażenie szatni, sali gimnastycznej, pracowni przyrodniczych, laboratoriów szkolnych a także sprzęt multimedialny, sportowy i rehabilitacyjny, pomoce dydaktyczne i naukowe, wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem.

Prezentujemy szeroki wybór nowoczesnych i innowacyjnych pomocy naukowych pogrupowanych w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu.

Selekcja oferty produktów dokonywana jest przede wszystkim zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej, ale także w oparciu o kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych. Wszystkie produkty zawarte katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Świadomi wyzwania jakim jest wciąż kształtująca się szkoła średnia dostosowujemy naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się wymogów.

Pragniemy stworzyć szkołę idealną. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

Zobacz Katalog Szkoła Średnia 2020/2021

Katalog Szkoła Średnia 2020/2021. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com