Katalog Żłobek i Przedszkole 2020/2021 już dostępny!

Z radością prezentujemy najnowszy katalog Żłobek i Przedszkole – kompleksowe zestawienie produktów wspomagających etapy rozwoju dzieci od urodzenia do 7 lat. Zawarliśmy w nim najlepsze rozwiązania poparte niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w branży edukacyjnej w Polsce i na świecie. Proponujemy w nim gotowe aranżacje meblowe, kompleksowe wyposażenie sali żłobkowej, przedszkolnej, szatni, sypialni, łazienki, jadalni, sali do terapii sensorycznej i rehabilitacji czy ogródka a także nowoczesne kąciki zabaw i strefy relaksu. Oferujemy również bogatą ofertę pomocy edukacyjnych, materiałów plastycznych i sprzętu sportowego.

W Nowej Szkole wierzymy, że żłobek i przedszkole stanowią pierwszy i najważniejszy etap edukacji, dzięki któremu kształtują się podstawowe umiejętności psychomotoryczne, społeczne oraz twórcze dzieci. Dzięki rozwiązaniom przedstawionym w niniejszym Katalogu możemy wykreować przyjazną atmosferę, kolorowe wnętrza, bezpieczne sale.

Katalog został podzielony na podstawowe sekcje wyposażania placówek żłobkowych i przedszkolnych zaznaczone kolorowymi zakładkami oraz czytelny indeks.

Zobacz Katalog Żłobek i Przedszkole 2020/2021

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

Zapraszamy do podróży po nowych zakątkach edukacji zawartych w Katalogu i życzymy udanych zakupów.