Katalogi Żłobek/Przedszkole i Szkoła Podstawowa na rok 2019/2020 już dostępne!

Katalogi 2019/2020. Nowa SzkołaOddajemy w Państwa ręce wyjątkowe katalogi zawierające bogatą ofertę wyposażenia dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Produkty, które znalazły się na stronach katalogów zostały dokładnie wyselekcjonowane by powstała najlepsza oferta spełniająca oczekiwania kadry pedagogicznej, dzieci i rodziców.

Dla Państwa wygody katalogi zostały podzielone na intuicyjne działy zaznaczone kolorami oraz czytelne indeksy. Na ostatniej stronie znaleźć można pełne dane kontaktowe do naszych przedstawicieli handlowych. Zamówienia można składać również za pośrednictwem sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.

Benjamin Franklin

Katalog Żłobek i Przedszkole 2019/2020

Świadomi, że edukacja żłobkowa i przedszkolna jest pierwszym ważnym etapem rozwoju dziecka stworzyliśmy nasz katalog w oparciu o opinie i konsultacje z dyrektorami, specjalistami i ekspertami tak, by spełniały specjalne potrzeby edukacyjne najmłodszych. W katalogu znajdą Państwo funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne meble, materiały edukacyjne wspierające rozwój, zabawki, artykuły plastyczne i instrumenty muzyczne a także sprzęt sportowy.

Katalog Żłobek i Przedszkole 2019/2020. Nowa SzkołaWięcej na temat Katalogu Żłobek i Przedszkole na rok 2019/2020 znaleźć można tutaj.

Katalog Szkoła Podstawowa 2019/2020

Zharmonizowany rozwój i utrzymanie wysokich standardów edukacji szkolnej są naszym priorytetem. W najnowszym katalogu szkolnym znajdą Państwo meble, wyposażenie sal, szatni i stołówek, pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, sportowy i rehabilitacyjny – wszystko, co potrzebne jest do pracy z dzieckiem. Przygotowaliśmy szereg rozwiązań i inspirujących propozycji, które ułatwią pracę w ośmioletniej szkole podstawowej

Katalog Szkoła Podstawowa 2019/2020. Nowa SzkołaWięcej na temat Katalogu Szkoła Podstawowa na rok 2019/2020 znaleźć można tutaj.