Kodowanie i programowanie z Logicubes Zebra

Logicubes Zebra. Aktualności. Nowa SzkołaAbsolutna nowość! Autorskie drewniane Klocki Zebra zaprojektowane specjalnie dla Nowej Szkoły. Klocki Zebra to kompletny zestaw edukacyjny rozwijający logiczne i przestrzenne myślenie. Stanowią świetną pomoc w nauce kodowania i programowania. Zestaw składa się z 9, 16 lub 25 kostek, do których dołączone są karty pracy o różnym stopniu trudności pozwalające tworzyć kombinacje niepowtarzalnych wzorów. W ofercie również oryginalna podstawka 3D pozwalająca układać przestrzenne, trójwymiarowe kompozycje.

Logicubes Zebra – pomoc w nauce kodowania i programowania

WIĘCEJ o Logicubes Zebra na dedykowanej podstronie lub na prezentacji poniżej:

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.