Konkurs Świąteczny Nowej Szkoły

konkurs-literacki-2013Chcesz zostać pisarzem lub poetą, a na razie piszesz do szuflady? Masz okazję pochwalić się własną twórczością i sprawdzić swoje umiejętności pisarskie biorąc udział w konkursie literackim organizowanym przez Nową Szkołę pt: „Świąteczny wierszyk”. Jedynym utrudnieniem jest użycie słów NOWA SZKOŁA w swoich wierszykach.

Konkurs będzie prowadzony głównie za pośrednictwem serwisu Facebook, a wszystkie nadesłane wierszyki zostaną udostępnione na naszym profilu. Oprócz głównych nagród niespodzianek z oferty Nowej Szkoły zostanie przyznana również nagroda Internautów. Otrzyma ją osoba, która zdobędzie największą ilość polubień pod swoim świątecznym wierszykiem. W związku z tym zachęcamy wszystkich uczestników do udostępniania informacji o konkursie na swojej tablicy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i wysyłania swoich prac drogą elektroniczną na nowaszkola@nowaszkola.com lub pocztą tradycyjny na adres Nowej Szkoły (90-248 Łódź, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 25) z dopiskiem „Konkurs Świąteczny”. Na wierszyki czekamy do 20 grudnia 2013 roku do godziny 24:00.

Życzymy powodzenia!