LaboLAB – badawcze pracownie przyrodnicze oraz multimedialna baza wiedzy

Labolab. Nowa SzkołaLaboLAB to dziewięć modułów przeznaczonych do wykorzystywania w pracowniach przedmiotowych podczas lekcji biologii, fizyki, chemii i geografii. Każdy moduł składa się między innymi z zestawów do eksperymentów (wielokrotnego użytku), bogatych zasobów cyfrowych na tablicę interaktywną oraz materiałów drukowanych. LaboLAB zawiera wystarczającą ilość materiałów i aparatury pozwalających na wielokrotne wykonywanie bezpiecznych doświadczeń i eksperymentów w klasie o 30 uczniów.

LaboLAB – nowoczesne środki dydaktyczne do realizacji podstawy programowej dla szkoły podstawowej

W skład każdego modułu LaboLAB wchodzą:

• Drukowane materiały dla uczniów oraz zestawy materiałów dla klas o zróżnicowanym poziomie.
  • Cyfrowe zasoby dla klas (symulacje, podręczniki multimedialne, ćwiczenia, testy).
  • Wyposażenie pozwalające na przeprowadzenie kilkudziesięciu doświadczeń/badań.
  • Rozbudowany pakiet do przeprowadzania eksperymentów i projektów (przyrządy i przybory).
  • Scenariusze lekcji ze szczegółowo opisanymi eksperymentami i projektami edukacyjnymi.
  • Cyfrowy przewodnik metodyczny.
  • Przewodnik metodyczny w wersji drukowanej.

Poniżej znajdą Państwo ofertę LaboLAB w wersji online:

Ofertę LaboLAB można również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy również do zapoznania się materiałami dodatkowymi do LaboLAB (wszystkie do pobrania w wersji .pdf):

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.