Laboratoria Przyszłości z Nową Szkołą – unikatowa oferta

Laboratoria Przyszłości z Nową Szkołą

Prezentujemy Państwu wyjątkowe produkty stworzone specjalnie przez naszą firmę z myślą o programie rządowym Laboratoria Przyszłości. Wśród nich znajdują się: drukarka 3D, filamenty w żywych kolorach, stoły warsztatowe i szafki zaprojektowane do ergonomicznej pracy z drukarką 3D oraz filamentami.

Staranna selekcja materiałów pozwoliła nam na skomponowanie artykułów cechujących się wysoką jakością.

Drukarka 3D NS Digital to produkt zajmujący szczególne miejsce w ofercie Nowej Szkoły. Stworzona została z myślą o szkołach, nauczycielach i uczniach, którzy będą z niej korzystać. Intuicyjne i proste menu w języku polskim, obsługa wielu formatów plików, bezprzewodowa łączność to kilka z wielu jej zalet. Dodatkowo, jej parametry odpowiadają rekomendacjom MEiN. Nie mogło zabraknąć także filamentów. Dostępne są one w różnych, mocno nasyconych barwach. Wśród filamentów znaleźć można jeden przezroczysty oraz dwa fluorescencyjne. Z pewnością urozmaicą one skomponowane wydruki.

Oferowane stoły warsztatowe powstały po to, aby zorganizować dla uczniów i nauczycieli jak najwygodniejsze miejsca pracy, które pozwolą na przyjemny, a co najważniejsze efektywny proces nauki. Blaty stołów wykonane ze sklejki o grubości 25 mm wpływają na ich wytrzymałość a regulacja wysokości pozwala na idealne dopasowanie mebla do użytkownika. Szafki dedykowane do drukarek 3D posiadają w zestawie pojemniki pozwalające na wygodne przechowywanie narzędzi oraz na utrzymanie czystości przestrzeni roboczej. Ich zaletą są uchwyty, które pozwalają na zawieszenie filamentów oraz drzwi zamykane na zamek.

laboratoria przyszłości z nową szkołą

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą oferty na stronie naszego sklepu sklep.nowaszkola.com  oraz do odwiedzenia sekcji Aktualności pod adresem nowaszkola.com.