Lepsze Jutro z RMF FM i Nową Szkołą

Duży transport mebli i pomocy dydaktycznych trafił z Nowej Szkoły do pięciu wybranych placówek w ramach akcji Lepsze Jutro z RMF FM, której mamy zaszczyt być partnerem. Nasza firma po raz trzeci uczestniczy w akcji charytatywnej, której celem jest zmiana jakości nauki w najbardziej potrzebujących wsparcia szkołach. W tym roku wyposażamy pracownie przedmiotowe (przyrodniczą, językową, historyczno-humanistyczną,  informatyczną). Wierzymy, że warto inwestować w edukację.

Wielkie otwarcia już wkrótce! Zaczynamy 6 września. Śledźcie informacje na stronie RMF FM oraz naszym profilu w FB.

Nowa Szkoła i RMF FM zmienia jutro na lepsze!

Poniżej kilka zdjęć z akcji dostarczania mebli i pomocy dydaktycznych  do placówek w ramach akcji Lepsze Jutro z RMF FM:

Lepsze Jutro z RMF FM 2019. Nowa Szkoła

Lepsze Jutro z RMF FM 2019. Nowa Szkoła

Lepsze Jutro z RMF FM 2019. Nowa Szkoła

Lepsze Jutro z RMF FM 2019. Nowa Szkoła

Lepsze Jutro z RMF FM 2019. Nowa Szkoła