Meble

meble nowościPlacówki edukacyjne to wyjątkowe miejsca. Stoi przed nimi niezwykle ważne zadanie polegające na kształceniu dzieci na wielu płaszczyznach. Wyzwanie to powoduje, że żłobki, przedszkola i szkoły potrzebują wszechstronnego wyposażenia, które pozwoli na zaaranżowanie przyjaznych i wygodnych przestrzeni.

Podążając za wciąż zmieniającymi się trendami poniżej przedstawiamy Państwu meblowe nowości 2022. Wśród nich znajdują się nasze bestsellerowe kolekcje meblowe w nowym wydaniu. Dzięki nim, jeszcze łatwiej można stworzyć pomieszczenia idealnie odpowiadające potrzebom dzieci oraz kadry pedagogicznej.

Nowości 2022:

meble nowości

W serii meblowej CUBO pojawiły się nowości, które łączą w sobie niebanalny design oraz funkcjonalność. Dzięki nim, sale zyskają oryginalny wystrój a rozwiązania ułatwiające przechowywanie zdecydowanie pomogą w organizacji pomocy naukowych.

Daszki

Rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność i niecodzienną estetykę. Wprowadzają nieco wariacyjności do szkolnych przestrzeni oraz tworzą nowe możliwości przy aranżacji sal. Daszki dostępne są w sześciu kolorach i trzech rozmiarach, dzięki czemu pasują one do wszystkich regałów bazowych z serii meblowej CUBO.

Szafki na pojemniki plastikowe i pojemniki

Stworzone z myślą o jak najbardziej ergonomicznym zagospodarowaniu przestrzeni do przechowywania. Pojemniki pozwalają na dostosowanie mebli do potrzeb ich użytkowników a przy tym wprowadzają niebanalny element wystroju do sal i klas. Kolory pojemników zostały dobrane w taki sposób, aby pasowały one do frontów.

meble nowościNowa kolekcja Las i elementy uzupełniające kolekcje Dżungla, Royal, Farma i Fala wprowadzą do sal przedszkolnych i żłobkowych jeszcze więcej fantazyjności. Bajkowe meble dostępne na nóżkach lub na cokole to idealny wybór przy kreowaniu przyjaznych przestrzeni dla najmłodszych.

nowości meble

Linia Las

Wzbogaca Fantazję o motywy znane z polskich lasów. Sylwetki zwierząt i frezy umieszczone na frontach szafek nadadzą salom magicznego wymiaru i zabiorą dzieci na krajoznawczą wycieczkę. Meble pełnią funkcję nie tylko przechowywania ale także aktywizującą. Angażują zmysł wzroku oraz dotyku pozwalając na ciągłą aktywność najmłodszych. Dostępne są w wersji na nóżkach oraz na cokole. Sprzedawane w zestawach lub osobno, co pozwala na swobodne zaprojektowanie dopasowanej do przestrzeni aranżacji. Dodatkowo, w tej linii dostępne są również krążki w worku wzbogacające wystrój oraz zapewniające miejsce do siedzenia i element rozszerzający zajęcia i zabawę.

Wzbogacone linie Fantazji

W serii Royal, Fala, Farma dostępne już są tablice manipulacyjne, biurka, półki wiszące i dywany utrzymane w motywach związanych z daną kolekcją. Zostały one zaprojektowane przez naszych ekspertów w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały potrzeby dzieci i zmieniały naukę w bajeczną przygodę. Tablice manipulacyjne zawierają ruchome elementy oraz pokryte różnymi fakturami wzory. Dostarczają wiele radości jednocześnie rozwijają umiejętności motoryczne.

meble nowości

Tradycyjna seria Klasyczna wkracza we współczesność. Nowoczesne wydanie uniwersalnej serii meblowej połączonej z pojemnikami z drewna i kartonu, w jednokolorowych wersjach daje ogromne możliwości własnej aranżacji i dopasowania do zróżnicowanych potrzeb. Seria Klasyczna wzbogacona o nowe rozwiązania to sprawdzony sposób na urządzenie placówek w meble o najwyższej jakości idące z duchem czasu. Zapewniają one maksymalną użytkowość przy zachowaniu ponadczasowej formy i elegancji.  Gotowe meble to wygoda przy tworzeniu aranżacji i przy gospodarowaniu przestrzeni do przechowywania.

Nowe komody Minty

Prezentujemy dwie nowe komody z kolekcji meblowej Minty.  Są one świetnym rozwiązaniem do przechowywania w salach przeznaczonych dla najmłodszych. Wykonane z płyty wiórowej w kolorze brzoza o grubości 18 mm, która gwarantuje wytrzymałość mebla oraz nienaganną prezencję. Wymiary szerszej komody to 100 x 41,2 x 76,5 cm a węższej 50 x 41,2 x 76,5 cm. Komody mają po trzy szuflady. Białozielone fronty ozdobione unikalnymi frezami sprawiają, że meble idealnie wpasowują się w przestrzenie żłobków i przedszkoli. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia sklepu, gdzie znajduje się szeroka i wąska komoda Minty.

Zapraszamy do obserwowania naszych profili na Facebooku i Instagramie. Więcej informacji o naszych nowościach i katalogach znajdą Państwo także w dziale Aktualności.