Multimedia

multimediaW nowoczesnej szkole nie może zabraknąć pomocy multimedialnych. Przybierają one przeróżne formy. Tablicami interaktywnymi, programami dedykowanymi do wspomnianych tablic, grami edukacyjnymi. Aktualnie, nie sposób sobie wyobrazić funkcjonowania procesu edukacji bez wykorzystania nowoczesnej technologii. Kreatywne metody nauczania sprawiają, że dzieci i młodzież z łatwością przyswajają wiedzę oraz uczą się umiejętności, których wymaga wciąż zmieniający się świat. Idąc z duchem czasu, wciąż poszerzamy naszą ofertę multimediów zaprojektowanych z myślą o prowadzeniu zajęć dydaktycznych. W tym roku mamy przyjemność zaprezentować Państwu:

Monitor 86 cali

Monitor o przekątnej ekranu 86 cali wyposażony jest w dotykowy ekran wyświetlający treści w jakości 4k , dzięki któremu pozwala na nieskrępowaną pracę z urządzeniem. Posiada on także wbudowaną kamerę pozwalającą na prowadzenie, na przykład, lekcji zdalnie lub do odbycia spotkania online.

multimedia

Monitor pracuje na systemie Android 8.0 lub, po dołączeniu do niego komputera OPS, Windows 10. Wbudowane moduły komunikacji oraz spora liczba wejść sprawia, że łączenie urządzenia z siecią lub innymi urządzeniami jest bardzo przystępna. Dodatkowo, w zestawie znajduje się sporo akcesoriów ułatwiających instalację, obsługę i montaż monitora. Na akcesoria składają się: uchwyt ścienny, pilot zdalnego sterowania, przewód HDMI, przewód audio (3,5 mm), przewód USB Touch typu B, przewód VGA, przewód zasilający o dł. 5 m, długopisy magnetyczne (x2). Po więcej szczegółów, takich jak dane techniczne, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Urządzenie dostępne też jest w ofercie dla placówek oświatowych.

Drukarka 3D NS Digital – Creality Sermoon V1 Pro

Dzięki drukarkom 3D uczniowie i nauczyciele zyskują możliwość drukowania spersonalizowanych pomocy naukowych w postaci modeli, które pomogą zobrazować wiele zagadnień z różnych dziedzin nauk. Lekcje z wykorzystaniem wydruku 3D pozwala na rozwijanie umiejętności technicznych, technologicznych oraz projektowych.

multimedia

Zaawansowana technologicznie drukarka 3D przygotowana z myślą o edukacji. Urządzenie cechuje się bardzo cichą pracą, która  nie będzie zaburzać rytmu pracy podczas lekcji. Drukarka posiada przezroczyste ścianki, które pozwalają na podgląd druku jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom. Dodatkowo, dzięki zamkniętej konstrukcji, drukowany obiekt nie jest narażony na zmieniającą się temperaturę otoczenia oraz zanieczyszczenia takie jak, na przykład, kurz. Dzięki wykorzystaniu technologii łączności za pomocą sieci WI-FI i wyświetlacza dotykowego o przekątnej 4,3 cala obsługa urządzenia jest intuicyjna i prosta.

Drukarka posiada oprogramowanie w języku polskim i pozwala na tworzenie modeli przy wykorzystaniu filamentów typu: PLA, ABS i PET. Niezaprzeczalnym atutem prezentowanej drukarki 3D jest dołączana do niej baza gotowych modeli oraz biblioteka do samodzielnego modelowania. Do zestawu dołączany jest 1 filament w losowo wybieranym kolorze. Po więcej szczegółów, takich jak dane techniczne, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Urządzenie dostępne też jest w ofercie dla placówek oświatowych.

Zachęcamy do obserwowania naszych profilów na Facebooku i Instagramie, gdzie sukcesywnie będziemy przed Państwem prezentować szczegóły o naszych nowościach.