Multimedialne programy wspierające rozwój dzieci – zobacz więcej

Multimedialne programy wspierające rozwój dzieci . Nowa Szkoła

Zachęcamy już dziś do zapoznania się z naszą ofertą na multimedialne programy wspierające rozwój dzieci. Znajdą w niej Państwa dwa bardzo ciekawe pakiety: Moc Emocji (program wspierający rozwój emocjonalno-społeczny z elementami socjoterapii dla dzieci w wieku 6 – 10 lat) oraz Śmiało do Szkoły! (program zapobiegający trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, za pośrednictwem którego mogą Państwo łatwo i bezproblemowo złożyć zamówienie na opisywane produkty.

Zobacz ofertę Multimedialne programy wspierające rozwój dzieci w wersji online:

Ofertę Multimedialne programy wspierające rozwój dzieci mogą Państwo również pobrać w wersji .pdf.

Wspieraj rozwój dzieci poprzez nasze programy multimedialne!

Moc Emocji to nowoczesny program do rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych dzieci. Zawiera elementy socjoterapii i wspiera nauczycieli w realizacji podstawy programowej w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych, a także w realizacji obowiązku udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu.

Śmiało do Szkoły! to całościowy program wspierający nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole. Program został stworzony przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, logopedii, terapii pedagogicznej i pedagogiki specjalnej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.