Nauczyciel z Pasją – patronat medialny

nauczyciel z pasjąMamy przyjemność poinformować, że objęliśmy patronat medialny nad bardzo ciekawą inicjatywą społeczną jaką jest I Ogólnopolski Plebiscyt „Nauczyciel z Pasją 2014/15”. Warto nadmienić, że jest to pierwszy w historii konkurs mający wyłonić najbardziej wartościowych nauczycieli w całej Polsce, w którym głosują uczniowie.

Jak zapewniają organizatorzy, czyli portal DomoweNauczanie.pl i Fundacja Kreatywnej Edukacji – celem plebiscytu jest wyróżnienie nauczycieli wykonujących swój zawód z pasją, poświęceniem i w sposób nieszablonowy.

Jeśli zatem mieliście przyjemność spotkać w swoim życiu takiego nauczyciela – doceńcie zaangażowanie jakie wkłada on w codzienną pracę i zagłosujcie na niego.

Zachęcamy również do dalszego udostępniania strony plebiscytu, na której można oddać swój głos: www.nauczycielroku.edu.pl.