Aktywna Tablica 2022 Nowy katalog już dostępny

katalog aktywna tablica 2022W 2022 roku realizowana jest kolejna edycja Rządowego programu „Aktywna Tablica” na lata 2020-2024.

Program ten ma na celu rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Wsparcie finansowe w ramach Aktywnej Tablicy może być udzielone na zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii oraz dodatkowo na sprzęt i pomoce dydaktyczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nowa Szkoła przygotowała spójną i kompleksową ofertę sprzętu multimedialnego, oprogramowania i multimedialnych pomocy dydaktycznych. Proponujemy w niej idealne rozwiązania dla pracowni przyrodniczych, językowych i informatycznych a także intuicyjne i proste w obsłudze programy multimedialne dostosowane do wieku, umiejętności i przede wszystkim – potrzeb każdego ucznia.

Kliknij okładkę, aby przejść do katalogu

katalog aktywna tablica 2022

Terminy składania wniosków o dofinansowanie z programu „Aktywna tablica”

Dyrektorzy szkół składają wnioski o udział w Programie do organów prowadzących – do 15 maja,
Organy prowadzące składają wnioski do wojewodów – do 30 maja,
Kwalifikacja wniosków przez wojewodów:

w 2022 r. 30 czerwca,
w latach 2022-2024 przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych – do 31 sierpnia.

Po więcej informacji na temat Rządowego programu Aktywna Tablica zapraszamy na naszą stronę internetową:

multimediawedukacji.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.