Nowy katalog MALUCH + 2021/2022 już dostępny!

MaluchZ radością ogłaszamy, że nasz katalog MALUCH + 2021/2022 jest już dostępny.

Przestrzeń, która otacza małe dziecko, znacząco wpływa na jego szeroko rozumiany rozwój. Otaczające małego człowieka środowisko, składające się z różnych przedmiotów, kolorów i kształtów, może pobudzać ciekawość, chęć poznawania świata, zachęcać do aktywności, a w razie potrzeby – sprzyjać wyciszeniu. Z naszą pomocą, mogą Państwo zaaranżować przyjazne miejsca, dzięki którym maluchy będą mogły bezpiecznie rozwijać swoje zainteresowania, charaktery i pasje.

Kierując się dobrem i potrzebami najmłodszych, skomponowaliśmy ofertę składającą się z:

  • aranżacji meblowych,
  • ergonomicznych krzeseł,
  • dostosowanych wielkością stołów,
  • wygodnych łóżeczek i miękkiej pościeli.

Nasze meble są zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb maluszków oraz ich rytmu dnia. Prezentowany w katalogu ogromny zbiór zabawek został skomponowany tak, aby zaktywizować dzieci . A dokładniej, zachęcić je do interakcji z otaczającym je światem i pobudzić ich kreatywność. Nie można zapominać o bezpieczeństwie. To jeden z naszych priorytetów , dlatego przygotowaliśmy duży wybór osłon na narożniki, blokad szafek oraz uszczelniaczy do drzwi i okien.

Nie zapominamy o nauczycielach i opiekunach. Myśląc o ich komforcie prezentujemy:

  • funkcjonalne przewijaki wyposażone w schody,
  • mobilne szafki na akcesoria łazienkowe,
  • stoliki o konstrukcji ułatwiającej pracę z grupą dzieci,
  • lekkie, obrotowe krzesła,
  • wygodne biurka.

Wszystkie produkty Nowej Szkoły spełniają  standardy bezpieczeństwa dla placówek edukacyjnych.

Przedstawiany katalog wpisuje się w rekomendacje asortymentowe rządowego programu Maluch +. Program składa się z 4 modułów, w ramach których dofinansowywane będą działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, czyli żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów.

Kliknij, aby zapoznać się z nowym katalogiem!

maluch

Na koniec serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie dla Państwa placówki. Zachęcamy także do przesyłania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego, który znajduje się pod adresem sklep.nowaszkola.com.

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnościami na naszej stronie internetowej – nowaszkola.com