Nowy katalog Maluch+ 2022/2023 już dostępny!

Prezentujemy Państwu najnowszy katalog – Maluch+ 2022/2023.

Środowisko, w którym przebywa małe dziecko ma ogromy wpływ na jego szeroko rozumiany rozwój. Pomieszczenia przeznaczone dla najmłodszych powinny być zaaranżowane z uwzględnieniem konkretnych wytycznych. Ze względów bezpieczeństwa i potrzeby kreatywnych zabaw, dzieci potrzebują przestrzeni podzielonej na funkcjonalne strefy. W każdej sali należy zapewnić dzieciom miejsce przeznaczone na zabawę, posiłek, odpoczynek oraz higienę. Z naszą pomocą, mogą Państwo zaaranżować przyjazne miejsca, dzięki którym maluchy będą mogły bezpiecznie rozwijać swoje zainteresowania, charaktery i pasje.

Zaproponowane w katalogu pozycje uporządkowane zostały według wyżej wspomnianych stref. Wśród nich znajdują się:

• bajkowe kolekcje mebli,
  • ergonomiczne krzesła,
  • dostosowane wielkością stoły,
  • wygodne łóżeczka,
  • przewijaki,
  • piankowe kąciki zabaw i wypoczynku.

Jako firma z 30-letnim doświadczeniem, ceniąca jakość i bezpieczeństwo, skupiamy się zarówno na komforcie dzieci, jak i opiekunów. Funkcjonalne przewijaki wyposażone w schody, mobilne szafki na akcesoria łazienkowe, stoliki o specyficznej konstrukcji, lekkie obrotowe krzesła i wygodne biurka spełniające standardy bezpieczeństwa dla placówek edukacyjnych, ułatwiają i czynią przyjemniejszą wymagającą pracę z małymi dziećmi.

Katalog Maluch+ 2022/2023 wpisuje się w rekomendacje asortymentowe rządowego programu Maluch+. Program składa się z 4 modułów, w ramach których dofinansowywane będą działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 czyli żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów.

Dodatkowo, prezentowany katalog jest interaktywny. Teraz, aby przejść do sklepu internetowego wystarczy kliknąć kod produktu znajdujący się na stronach obok artykułów.

Kliknij tutaj lub w okładkę, aby zobaczyć katalog.

Maluch plus

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.