Nowy katalog Meble dla Edukacji 2021/2022 już dostępny!

Meble dla edukacjiPrezentujemy Państwu nasz najnowszy katalog Meble dla Edukacji 2021/2022. Zawarliśmy w nim flagowe produkty: meble, stoły, ławki, krzesła, szatnie, kształtki rehabilitacyjne, miękkie siedziska i wiele innych.

Jesteśmy już na rynku od prawie trzech dekad. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala nam na szybką i sprawną reakcję na potrzeby dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości w instytucjach oświatowych. Wykwalifikowani projektanci, nowoczesna fabryka Nowej Szkoły i wykorzystywanie materiałów z najwyższej półki sprawia, że meble sygnowane naszym logiem są bezpieczne, proste w montażu oraz funkcjonalne.

Wyposażenie sal w żłobkach, przedszkolach i szkołach:

Naszym priorytetem jest tworzenie przyjaznych przestrzeni dla dzieci i młodzieży,  dzięki którym proces edukacji będzie przyjemny, a przede wszystkim efektywny. Uniwersalna stylistyka naszych mebli pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji sal. Wśród naszej oferty na szczególną uwagę zasługuje asortyment zaprojektowany z myślą o potrzebach osób starszych. Modułowość prezentowanych mebli pozwala na stworzenie komfortowych wnętrz, jednocześnie wykorzystując ich pełen potencjał.

Kolejnym elementem naszej ciągle poszerzającej się oferty są meble piankowe. Wśród nich znajdują się kanapy, krążki, pufy, kształtki rehabilitacyjne i materace, które idealnie sprawdzą się w miejscach relaksu, na szkolnych korytarzach czy salach gimnastycznych.

Najwyższa jakość to dla nas priorytet:

Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i nagrody. Stoły i krzesła z naszej oferty spełniają normy odpowiednie dla tego typu mebli dla placówek edukacyjnych: PN-EN 1729-1, PN-EN 1729-2. Pozostałe meble spełniają normy określone w swoich certyfikatach: PN-EN 14749, PN-EN 16121, PN-EN 16122, PN-EN 12221-1, PN-EN 14073-2, PN-EN 716-1.

Kliknij, aby zobaczyć nowy katalog Meble dla Edukacji!

Meble dla edukacji

Strefa Projektu:

Bardzo szczegółowe opisy produktów, potrzebne do stworzenia specyfikacji wyposażenia, zamieściliśmy na specjalnie przygotowanej platformie nazwanej STREFA PROJEKTU. Znajdą Państwo na niej dokładne wymiary wyposażenia, rodzaje płyt meblowych, materiałów, surowców, tkanin, wypełnień oraz pełną kolorystykę. Zamieszczony kod QR ułatwi Państwu przeniesienie się bezpośrednio do szczegółowego opisu produktu w STREFIE PROJEKTU.

Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę główną, gdzie znaleźć można wszystkie aktualności – nowaszkola.com