Nowy katalog Multimedia w Edukacji 2022/2023

NOWY KATALOG MULTIMEDIA W EDUKACJI 2022/2023Prezentujemy nowy katalog zawierający bogatą ofertę narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnej wraz z odpowiednimi aplikacjami tematycznymi. Znajdują się w nim starannie wyselekcjonowane produkty, które odpowiadają bieżącym potrzebom uczniów i szkół. Dobrane one zostały w taki sposób, aby w pełni odpowiadać podstawie programowej w poszczególnych typach placówek oświatowych.

Zawartość publikacji ma charakter uniwersalny i można ją z powodzeniem wykorzystać w nauczaniu na odległość lub podczas tradycyjnych zajęć w klasie.

W katalogu znajdują między innymi:

  • nowoczesne tablicy i monitory interaktywne,
  • wysokiej jakości projektory,
  • sprzęt komputerowy,
  • proste i intuicyjne oprogramowania multimedialne,
  • innowacyjne pomoce naukowe.

Wśród nowości znaleźć można propozycje sprzętu audio-wideo, akcesoriów do druku 3D oraz szeroki wybór kloców do samodzielnego konstruowania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Bodowa katalogu:

Dla Państwa wygody zebraliśmy produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów i stworzyliśmy bazę niezbędnego wyposażenia dla każdej pracowni przedmiotowej. Wśród nich znajdują się ergonomiczne ławki, stoły, profilowane krzesła oraz różne modele biurek, które gwarantują komfortowe i odpowiednie warunki pracy indywidualnej i w małych grupach. Oferujemy również szeroki wybór profesjonalnych i atestowanych mebli laboratoryjnych zgodnych z przeznaczeniem danej pracowni. Przy współpracy nauczycieli i specjalistów różnych dziedzin opracowaliśmy pakiety inspirujących pomocy naukowych, które rozbudzą zainteresowanie i ciekawość świata oraz otworzą możliwości poznawcze uczniów. Wysokiej jakości urządzenia multimedialne pozwolą stworzyć warunki do przekazania uczniom treści programowych oraz informacji przy równoczesnym użyciu obrazu, tekstu i dźwięku.

Jesteśmy firmą posiadającą certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2015. Pracujemy według procedur Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskiem. Nasze produkty są zgodne z normami obowiązującymi dla produktów przeznaczonych do placówek edukacyjnych a także posiadają zgodność oznaczoną CE.

Status polskiego producenta to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi doradczej, technicznej i serwisowej. Zapewniamy montaż sprzętu i szkolenie oraz wsparcie techniczne telefoniczne, on-line i stacjonarne.

Kliknij tutaj lub w okładkę poniżej, aby zobaczyć katalog.

NOWY KATALOG MULTIMEDIA W EDUKACJI 2022/2023

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.