Nowy katalog Multimedia w edukacji już dostępny!

Multimedia w edukacji

Multimedia w edukacji – z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog zawierający bogatą ofertę sprawdzonych narzędzi wpisujących się w założenia technologii informacyjno-komunikacyjnej wraz z odpowiednimi aplikacjami tematycznymi. Przedstawiamy w nim produkty starannie wyselekcjonowane, odpowiadające bieżącym potrzebom uczniów i nauczycieli. Wśród wielu propozycji znajdują się produkty dostosowane do odpowiedniego etapu edukacyjnego. Produkty również przygotowane są do różnego rodzaju zajęć i zakresu realizacji podstawy programowej w poszczególnych typach szkół. Zawartość katalogu ma charakter uniwersalny. Można go z powodzeniem wykorzystać w nauczaniu na odległość czy podczas tradycyjnych zajęć w klasie.

 

Produkty prezentowane w katalogu wpisują się w założenia rządowego programu Aktywna Tablica, o którym piszemy na naszej stronie ZOBACZ INFORMACJE O PROGRAMIE

 

MULTIMEDIA W EDUKACJI

Nowoczesne tablice i monitory interaktywne, wysokiej jakości projektory, sprzęt komputerowy, proste i intuicyjne oprogramowanie multimedialne czy innowacyjne pomoce naukowe – to tylko część oferty, która sprzyja realizacji założeń współczesnej edukacji. Dzięki niej przeniesienie nauczania stacjonarnego do świata wirtualnego i funkcjonowanie w nim będzie prostsze.

GOTOWE ZESTAWY WYPOSAŻENIA PRACOWNI

Nowością w naszym katalogu są propozycje gotowych zestawów wyposażenia przestrzeni pracowni przedmiotowych. Dla Państwa wygody zebraliśmy produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Dzięki temu stworzyliśmy bazę niezbędnego wyposażenia dla każdej pracowni przedmiotowej. Wśród nich znajdują się:

  • ergonomiczne ławki,
  • stoły,
  • profilowane krzesła

oraz różne modele biurek, które gwarantują komfortowe i odpowiednie warunki pracy indywidualnej i w małych grupach.

MEBLE LABORATORYJNE I POMOCE NAUKOWE

Oferujemy również szeroki wybór profesjonalnych i atestowanych mebli laboratoryjnych zgodnych z przeznaczeniem danej pracowni. Przy współpracy nauczycieli i specjalistów różnych dziedzin opracowaliśmy pakiety inspirujących pomocy naukowych. Rozbudzą one zainteresowanie i ciekawość świata oraz otworzą możliwości poznawcze uczniów. Wysokiej jakości urządzenia multimedialne pozwolą stworzyć warunki do przekazania uczniom treści programowych oraz informacji przy równoczesnym użyciu obrazu, tekstu i dźwięku.

ZOBACZ KATALOG

Multimedia w edukacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których pełna lista znajduje się TU lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi,

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com