Nowy katalog Multimedia w edukacji

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog zawierający bogatą ofertę sprawdzonych narzędzi wpisujących się w założenia technologii informacyjno-komunikacyjnej wraz z odpowiednimi aplikacjami tematycznymi. Przedstawiamy w nim produkty starannie wyselekcjonowane, odpowiadające bieżącym potrzebom uczniów i nauczycieli. Wśród wielu propozycji znajdują się produkty dostosowane do odpowiedniego etapu edukacyjnego, rodzaju zajęć i zakresu realizacji podstawy programowej w poszczególnych typach szkół. Zawartość katalogu ma charakter uniwersalny i można go z powodzeniem wykorzystać w nauczaniu na odległość czy podczas tradycyjnych zajęć w klasie.

Produkty prezentowane w katalogu wpisują się w założenia rządowego programu Aktywna Tablica, o którym piszemy na naszej stronie ZOBACZ INFORMACJE O PROGRAMIE

 

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Nowoczesne tablice i monitory interaktywne, wysokiej jakości projektory, sprzęt komputerowy, proste i intuicyjne oprogramowanie multimedialne czy innowacyjne pomoce naukowe to tylko część oferty, która sprzyja realizacji założeń współczesnej edukacji. Dzięki niej przeniesienie nauczania stacjonarnego do świata wirtualnego i funkcjonowanie w nim będzie prostsze.

GOTOWE ZESTAWY WYPOSAŻENIA PRACOWNI

Nowością w naszym katalogu są propozycje gotowych zestawów wyposażenia przestrzeni pracowni przedmiotowych. Dla Państwa wygody zebraliśmy produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów i stworzyliśmy bazę niezbędnego wyposażenia dla każdej pracowni przedmiotowej. Wśród nich znajdują się ergonomiczne ławki, stoły, profilowane krzesła oraz różne modele biurek, które gwarantują komfortowe i odpowiednie warunki pracy indywidualnej i w małych grupach.

MEBLE LABORATORYJNE I POMOCE NAUKOWE

Oferujemy również szeroki wybór profesjonalnych i atestowanych mebli laboratoryjnych zgodnych z przeznaczeniem danej pracowni. Przy współpracy nauczycieli i specjalistów różnych dziedzin opracowaliśmy pakiety inspirujących pomocy naukowych, które rozbudzą zainteresowanie i ciekawość świata oraz otworzą możliwości poznawcze uczniów. Wysokiej jakości urządzenia multimedialne pozwolą stworzyć warunki do przekazania uczniom treści programowych oraz informacji przy równoczesnym użyciu obrazu, tekstu i dźwięku.

ZOBACZ KATALOG

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których  których pełna lista znajduje się TU lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi,

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com