Nowy katalog Plastyka 2020 już na stronie!

Katalog Plastyka 2020. Nowa SzkołaEdukacja plastyczna jest niezwykle istotna dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego konieczne jest rozwijanie u dzieci twórczej aktywności. Kształcenie plastyczna to nie tylko rysowanie, malowanie, czy lepienie ale cały szereg fascynujących możliwości wyrażania siebie. Szeroko rozumiana plastyka pozwala kształtować dziecięcą kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz wyobraźnię. Zaspokaja potrzebę aktywności, stanowi alternatywę dla świata wirtualnego, pozwala rozładować emocje.

W katalogu Plastyka zawarliśmy szeroki wybór produktów, które z pewnością znajdą zastosowanie w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz w każdej placówki o charakterze warsztatowym, edukacyjnym i terapeutycznym. Prezentujemy w nim również szereg inspiracji do aktywności plastycznej i bogaty wybór materiałów do ich realizacji.

W ofercie Nowej Szkoły znajdują się kredki, farby i akcesoria do malowania. Proponujemy szeroki wybór papierów, kartonów, folii, bibuł i innych materiałów papierniczych. Polecamy także gotowe zestawy kreatywne, szablony, akcesoria do modelowania i prasowanki.

Na stronach katalogu znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane pod względem jakości meble plastyczne, materiały i przybory szkolne oraz artykuły biurowe. Oferta katalogowa obejmuje również gotowe zestawy produktów w formie indywidualnych i zbiorowych wyprawek plastycznych.

Zobacz Katalog Plastyka 2020

Katalog Plastyka 2020. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie Państwa placówki. Lista kontaktów znajduje się TU.

Zachęcamy do przesyłania zamówień również za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem sklep.nowaszkola.com

Życzymy udanych zakupów.