Nowy katalog Plastyka 2022 już dostępny

katalog plastyka 2022Prezentujemy najnowszy katalog poświęcony twórczości artystycznej oraz materiałom plastycznym. Nasi eksperci stworzyli kompletną ofertę artykułów umożliwiających efektywną naukę i zabawę poprzez kreatywne aktywności.

Każda aktywność wyrażająca się w działaniach plastycznych ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dzieci. W tej sferze nie tyle liczy się efekt działań, co sam proces angażujący całą uwagę oraz wydobywający niekiedy głęboko ukryte emocje.

Naturalna potrzeba twórczego działania ma szansę realizować się podczas malowania farbami (plakatowe, tempery, akwarelowe, fakturowe), rysowania kredkami (świecowe, ołówkowe, pastele) czy lepienia z różnorodnych mas, np. z plasteliny. Możliwości jest bardzo wiele, a każda z nich wyzwala w małym twórcy pokłady spontanicznej ekspresji będącej zarówno impulsem jak i środkiem do kształtowania się świadomego człowieka. Zajęcia plastyczne pozwalają na zaangażowanie w zajęcia zmysłu wzroku i dotyku oraz są świetnym narzędziem do ćwiczenia motoryki małej.

Budowa katalogu

Na poszczególnych stronach niniejszego Katalogu znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane wyprawki plastyczne, akcesoria, meble, artykuły biurowe oraz propozycje twórczych prac dla dzieci. Wszechstronny asortyment umożliwi realizację indywidualnych potrzeb dzieci, niezależnie od charakteru placówki, której są podopiecznymi. Tym samym oferta koncentruje się na takich formach opieki jak żłobek, przedszkole, szkoła oraz na wszelkich miejscach o charakterze warsztatowym, edukacyjnym i terapeutycznym.

Kliknij tutaj lub okładkę, aby zobaczyć katalog Plastyka 2022

katalog plastyka 2022

Zamówienia można składać za bezpośrednio do doradców handlowych, których dane kontaktowe znajdują się na ostatnich stronach katalogu, lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.