Senior+ – nowy katalog już dostępny!

Katalog Senior plusZ radością prezentujemy drugą edycję katalogu Senior +. Znajduje się w nim szereg starannie wybranych produktów spełniających kryteria dofinansowania w ramach rządowego Programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025

Oddajemy również w Państwa ręce specjalną stronę projektową poświęconą programowi Senior+ znajdującą się pod adresem: www.programsenior.com

Znajdziecie Państwo na niej szczegółowe dane dotyczące dofinansowania w ramach wyżej wymienionego projektu, propozycje aranżacji pomieszczeń a także nasze realizacje.

O PROGRAMIE WIELOLETNIM SENIOR + NA LATA 2021-2025

Na realizację programu przeznaczono środki finansowe w wysokości 60 mln zł na każdy rok. W ramach programu jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o uzyskanie środków finansowych przeznaczonych na rozbudowę infrastruktury ośrodków wsparcia.

MODUŁY DOFINANSOWANIA

Moduł pierwszy obejmuje jednorazowe wsparcie finansowe na utworzenie, przebudowę lub remont obiektów, które są własnością jednostki samorządu terytorialnego. W ramach tego modułu można też ubiegać się o środki na wyposażenie ośrodka wsparcia.

Moduł drugi to zapewnienie funkcjonowania istniejących ośrodków wsparcia. W tym przypadku dofinansowane zostaną działania związane z bieżącym utrzymaniem ośrodka

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OFERTĘ NOWEJ SZKOŁY?

Nasza propozycja jest przemyślana, szeroko konsultowana i skonstruowana dokładnie tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby osób starszych. Prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę wyposażenia meblowego i sprzętu rehabilitacyjnego wspierającego aktywizację poprzez zajęcia ruchowe i rekreacyjne oraz szeroki wybór pomocy do terapii zajęciowej.

W Nowej Szkole najważniejszy jest człowiek, niezależnie od tego ile ma lat, dlatego adresatem naszej oferty jest Dom Seniora, Klub Seniora, Dom Opieki, Dom Pomocy Społecznej, Dom Spokojnej Starości, stowarzyszenia organizujące warsztaty terapii zajęciowej  i organizacje senioralne, gabinety rehabilitacyjne.

ZOBACZ KATALOG SENIOR +

senior

ZAPRASZAMY DO SKLEPU

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których  których pełna lista znajduje się TU lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY 

 

Życzymy Państwu udanych zakupów!

Zespół Nowej Szkoły