Nowy katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne już dostępny!

Specjalne potrzeby edukacyjne nowa szkołaMamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy katalog z pomocami przeznaczonymi dla wyjątkowych dzieci. Znajdują się w nim starannie wyselekcjonowane produkty do pracy z dzieckiem oraz kompleksowe wyposażenie sal i gabinetów terapeutycznych. W katalogu Specjalne Potrzeby Edukacyjne proponujemy szeroki wybór narzędzi diagnostycznych, bogaty zbiór materiałów edukacyjno-terapeutycznych oraz inspirujące pomoce dydaktyczne.

W oparciu o podstawę programową oraz konsultacje z metodykami i specjalistami stworzyliśmy rzetelną i dopracowaną ofertę skierowaną do uczniów wymagających indywidualnego podejścia ze strony pedagogów. Biorąc pod uwagę unikalne cechy, zainteresowania i zdolności każdego dziecka, staramy się kształtować przestrzeń wspierającą rozwój oraz potencjał najmłodszych.

Większość z prezentowanych produktów jest naszej produkcji. W ofercie można znaleźć między innymi:

  • miękkie kąciki terapeutyczne,
  • specjalistyczne pomoce do terapii proprioceptywnej,
  • podświetlane baseny z piłeczkami,
  • urządzenia do sali integracyjnej,
  • pomoce do terapii logopedycznej,
  • rehabilitacyjne medyczne kształtki piankowe.

Nowa Szkoła od wielu lat aktywnie wspiera proces kształcenia dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Od 30 lat tworzymy ofertę wspomagającą pedagogów, psychologów i nauczycieli z dziećmi w edukacji włączającej.

Wszystkie produkty zawarte w zaprezentowanym katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Kliknij, aby zapoznać się z nowym katalogiem!

Specjalne potrzeby edukacyjne nowa szkoła

Na koniec serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie dla Państwa placówki. Zachęcamy także do przesyłania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego, który znajduje się pod adresem sklep.nowaszkola.com.

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnościami na naszej stronie – nowaszkola.com

 

Specjalne potrzeby edukacyjne