Nowy katalog Szkoła Podstawowa 2021/2022 już dostępny!

Katalog szkoła podstawowa 2021/2022Mamy przyjemność zaprezentować  najnowszy Katalog z ofertą profesjonalnego wyposażenia przeznaczonego do ośmioletniej szkoły podstawowej. Na  stronach niniejszej publikacji zgromadziliśmy niemal 8 000 produktów, w tym ponad  1 000 nowości. Dzięki niemal trzydziestoletniej obecności na rynku edukacyjnym w Polsce i na świecie poznaliśmy doskonale potrzeby nauczycieli, uczniów oraz szkół. szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa

OFERTA NOWEJ SZKOŁY

Prezentujemy Państwu spójną i kompleksową ofertę mebli, wyposażenia i pomocy edukacyjnych. Przedstawiamy gotowe rozwiązania i konkretne wskazówki, jak urządzić przestrzeń dla edukacji i oraz urozmaicić proces dydaktyczny.

W ofercie Nowej Szkoły znajdują się projektowane i produkowane przez nas:

  • kolekcje meblowe,
  • krzesła,
  • ławki,
  • stoły,
  • wyposażenie pracowni przedmiotowych, laboratoriów szkolnych, klas multimedialnych, szatni, stołówek, sal gimnastycznych w  tym pomoce rehabilitacyjne,
  • asortyment do przestrzeni dla relaksu a także gabinetów dyrektorskich i pielęgniarskich, sekretariatów i zaplecza gospodarczego. szkoła podstawowa

NASZE BESTSELLERY

Na stronach katalogu znajdują się zarówno nasze bestsellery, jak i szereg nowości odpowiadających trendom we wciąż zmieniającym się świecie. Proponujemy rozwiązania oparte przede wszystkim o nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością.
Modułowy charakter mebli pozwala tak zaaranżować wnętrze, by zapewnić komfort przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Ofertę doskonale uzupełnia szeroki wybór mebli piankowych naszej produkcji takich jak fotele, kanapy, krążki, pufy, kształtki rehabilitacyjne i materace, które sprawdzą się świetnie w miejscach relaksu, szkolnych korytarzach i szatniach czy salach gimnastycznych.

PROJEKTY EDUKACYJNE

Selekcji produktów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych dokonujemy zawsze w oparciu o aktualną podstawę programową, kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych oraz liczne konsultacje z metodykami i specjalistami w dziedzinie edukacji.

MULTIMEDIA

Świadomi konsekwencji, jakie niesie ze sobą konieczność zdalnego nauczania rozwinęliśmy sekcję multimediów starając się, by oferta była kompleksowa i w pełni dostosowana do możliwości współczesnej szkoły, nauczycieli i uczniów. Asortyment z zakresu nowoczesnych technologii znajduje się w rozdziale Sprzęt Multimedialny niniejszego Katalogu.
Wszystkie produkty prezentowane na stronach naszego katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości dla placówek edukacyjnych.

ZOBACZ KATALOG

Katalog szkoła podstawowa 2021/2022

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których dane kontaktowe znajdą Państwo TU  lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii 801 5555 08 . Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego: sklep.nowaszkola.com

Życzymy udanych zakupów i ciekawych inspiracji.
Zespół Nowej Szkoły