Nowy katalog Szkoła Podstawowa 2022/2023 już dostępny

Prezentujemy nasz najnowszy katalog Szkoła Podstawowa 2022/2023.  Na dokładnie 1360 stronach katalogu znalazły się produkty pozwalające na kompletne wyposażenie sal oraz pomieszczeń znajdujących się w placówkach edukacyjnych.  Eksperci Nowej Szkoły przygotowali godną uwagi i obfitą w inspirujące nowości ofertę. Proponujemy rozwiązania oparte o nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością.

 

Co znajduje się w katalogu Nowej Szkoły?

W ofercie Nowej Szkoły znajdują się projektowane i produkowane przez nas:

  • kolekcje meblowe
  • krzesła
  • ławki
  • stoły
  • wyposażenie pracowni przedmiotowych, laboratoriów szkolnych, klas multimedialnych, szatni, stołówek, sal gimnastycznych w  tym pomoce rehabilitacyjne
  • asortyment do przestrzeni dla relaksu a także gabinetów dyrektorskich i pielęgniarskich, sekretariatów i zaplecza gospodarczego

Co nowego?

W prezentowanym katalogu pojawia się dużo nowości z wielu kategorii. Na stronach znaleźć można autorskie bestsellerowe kolekcje meblowe w zupełnie nowej odsłonie. Zostały one wzbogacone o dodatkowe meble i elementy pozwalające na ogrom możliwości przy aranżacji sal. Gotowe zestawy meblowe pozwalają na wygodne wyposażanie przestrzeni przez klientów. Odświeżyliśmy także kolorystykę naszych wyrobów piankowych dostosowując ją do aktualnie panujących trendów. Dodatkowo, na stronach nowego katalogu prezentujemy dużą gamę premierowych gier edukacyjnych, puzzli oraz zabawek. Nie zapomnieliśmy o multimediach, w których pojawią się monitory interaktywne w zupełnie nowym rozmiarze.

Szczegółowe opisy nowości Nowej Szkoły z podziałem na kategorie mogą Państwo zobaczyć klikając tutaj. Kategorie będą sukcesywnie dodawane wraz z odkrywaniem przygotowanych nowości na naszych mediach społecznościowych

Kliknij okładkę, aby zobaczyć katalog

nowy katalog

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Od lat towarzyszy nam przekonanie, że rozwój i bezpieczeństwo dziecka stanowią najwyższy priorytet, dlatego wszystkie produkty sygnowane logiem Nowej Szkoły spełniają standardy bezpieczeństwa oraz jakości dla placówek edukacyjnych.

Zamówienia

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których dane kontaktowe znajdą Państwo klikając tutaj  lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii 801 555 508.  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o nowościach.