Nowy Katalog Szkoła Średnia 2021/2022

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy Katalog, w którym zawarliśmy kompendium wiedzy na temat wyposażenia szkół ponadpodstawowych. Prezentujemy w nim kolekcje meblowe, krzesła, ławki, stoły, wyposażenie szatni, stołówki, sali gimnastycznej, pracowni przyrodniczych, laboratoriów szkolnych a także sprzęt sportowy i rehabilitacyjny, pomoce dydaktyczne i naukowe, wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem.

 

INTERAKTYWNIE

 Nowoczesne tablice i monitory interaktywne, wysokiej jakości projektory, sprzęt komputerowy, proste i intuicyjne oprogramowanie multimedialne czy innowacyjne pomoce naukowe stanowią tę część oferty, która sprzyja realizacji założeń współczesnej edukacji. Dzięki niej przeniesienie nauczania stacjonarnego do świata wirtualnego i funkcjonowanie w nim będzie prostsze.

TWOJA NOWA SZKOŁA ŚREDNIA

 Prezentujemy szeroki wybór nowoczesnych i innowacyjnych pomocy naukowych pogrupowanych w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu. Selekcja oferty produktów dokonywana jest przede wszystkim zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej, ale także w oparciu o kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie produkty zawarte w niniejszym Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

ZOBACZ KATALOG ONLINE

UŁATWIENIA

Dla ułatwienia nawigacji po ofercie, katalog został podzielony na podstawowe sekcje wyposażania placówek szkolnych, bloki przedmiotowe oraz czytelny indeks.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

 

Życzymy udanych zakupów.