Nowy Katalog Szkoła Średnia 2021/2022 już dostępny!

katalog szkoła średnia 2021/2022

szkoła średnia

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy katalog, w którym zawarliśmy kompendium wiedzy na temat wyposażenia szkół ponadpodstawowych.

 

 

Prezentujemy w nim:

  • kolekcje meblowe, krzesła, ławki, stoły,
  • wyposażenie szatni, stołówki, sali gimnastycznej, pracowni przyrodniczych, laboratoriów szkolnych
  • sprzęt sportowy i rehabilitacyjny,
  • pomoce dydaktyczne i naukowe,
  • wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem.

 

INTERAKTYWNIE

 Nowoczesne tablice i monitory interaktywne, wysokiej jakości projektory, sprzęt komputerowy, proste i intuicyjne oprogramowanie multimedialne czy innowacyjne pomoce naukowe stanowią tę część oferty, która sprzyja realizacji założeń współczesnej edukacji. Dzięki niej przeniesienie nauczania stacjonarnego do świata wirtualnego i funkcjonowanie w nim będzie prostsze.

TWOJA NOWA SZKOŁA ŚREDNIA

 Prezentujemy szeroki wybór nowoczesnych i innowacyjnych pomocy naukowych pogrupowanych w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu. Selekcja oferty produktów dokonywana jest przede wszystkim zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej, ale także w oparciu o kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie produkty zawarte w niniejszym Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

ZOBACZ KATALOG ONLINE

katalog szkoła średnia 2021/2022

UŁATWIENIA

Dla ułatwienia nawigacji po ofercie, katalog podzieliliśmy na podstawowe sekcje wyposażania placówek szkolnych, bloki przedmiotowe oraz czytelny indeks.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

 

Życzymy udanych zakupów.