Nowy katalog Szkoła Średnia + Laboratoria 2022/2023

Nowy katalog Szkoła Średnia + Laboratoria 2022/2023

 

Kierując się trzydziestoletnim doświadczeniem w przestrzeni edukacji w Polsce i na świecie, prezentujemy Państwu nowy katalog Szkoła Średnia + Laboratoria 2022/2023. Stanowi on kompendium wiedzy na temat wyposażenia szkół średnich.

 

Zawartość katalogu

Na stronach naszej najnowszej publikacji znajdują się:

 • kolekcje meblowe,
 • krzesła,
 • ławki i stoły,
 • wyposażenie:
  • szatni,
  • stołówki,
  • sali gimnastycznej,
  • pracowni przyrodniczych,
  • laboratoriów szkolnych,
 • sprzęt sportowy i rehabilitacyjny,
 • pomoce dydaktyczne i naukowe,
 • oraz wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem.

Nowoczesne rozwiązania w edukacji

W naszym katalogu zamiesiliśmy także propozycje nowoczesnych tablic i monitorów interaktywnych, wysokiej jakości projektorów, sprzętu komputerowego oraz prostych i intuicyjnych oprogramowań multimedialnych. Innowacyjne pomoce naukowe stanowią część oferty, która sprzyja realizacji współczesnej edukacji. 

Dobór prezentowanych produktów

Selekcja oferty artykułów dokonywana jest przede wszystkim zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej a także w oparciu o kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych. Wszystkie produkty zawarte w prezentowanym katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek oświatowych. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające na wykreowanie najlepszej przestrzeni dla edukacji.

Budowa katalogu

Dla ułatwienia nawigacji po nowym katalogu został on podzielony na podstawowe sekcje wyposażenia placówek szkolnych – na bloki przedmiotowe i czytelny indeks. Szeroki wybór nowoczesnych i innowacyjnych pomocy został pogrupowany w kategorie zgodne ze specyfikacją danego przedmiotu szkolnego. Na ostatnich stronach znajdą Państwo dane kontaktowe do naszych doradców handlowych, którzy są do Państwa dyspozycji. Zamówienia można składać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem sklep.nowaszkola.com. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.

Życzymy udanych zakupów.

Kliknij tutaj lub w poniższą okładkę aby zapoznać się z nowym katalogiem Szkoła Średnia + Laboratoria 2022/2023

NOWY KATALOG SZKOŁA ŚREDNIA + LABORATORIA 2022/2023