Nowy katalog Żłobek Przedszkole 2021/2022 już dostępny!

żłobek przedszkole 2021/2022

 

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy katalog Żłobek Przedszkole 2021/2022.  Na jego  stronach zgromadziliśmy siedem i pół tysiąca produktów, aż 1076 nowości w tym 547 po raz pierwszy w ofercie. Przedstawiamy godne uwagi nowe trendy, nowe inspiracje i nowe pomysły.

 

OFERTA NOWEJ SZKOŁY

Niniejszy Katalog zawiera:

  • kompleksowe wyposażenie meblowe,
  • miękkie siedziska piankowe,
  • kształtki rehabilitacyjne,
  • materiały artystyczne,
  • gimnastyczne

oraz ofertę pomocy dydaktycznych wspomagających etapy rozwoju dziecka od urodzenia do 7 lat.

W ofercie Nowej Szkoły znajdują się:

  • gotowe aranżacje meblowe,
  • kompleksowe wyposażenie sal żłobkowych i przedszkolnych,
  • sypialni, jadalni, łazienek oraz funkcjonalne szatnie.

Posiadamy także sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości, wyposażenie ogródków, placów zabaw i nowoczesnych kącików zabaw oraz sprzęt komputerowy i multimedialny.

Na stronach katalogu znajdują się zarówno nasze bestsellery, jak i ponad tysiąc całkowicie nowych produktów, odpowiadających trendom wciąż zmieniającego się świata. Proponujemy rozwiązania oparte o nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością.

NASZE NOWOŚCI

Zawarte w  katalogu rozwiązania sprzyjają bezpiecznej zabawie i nauce oraz efektywnemu wypoczynkowi. Przygotowaliśmy dla Państwa niemal osiem tysięcy wyjątkowych produktów zgodnych zarówno z wymogami podstawy programowej jak i z rytmem dnia małego dziecka.

W naszej ofercie zwracamy również uwagę na komfort nauczycieli i opiekunów. Proponujemy funkcjonalne przewijaki wyposażone w schody, mobilne szafki, stoliki ułatwiające pracę z kilkorgiem dzieci jednocześnie, a także lekkie obrotowe krzesła i wygodne biurka.

STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Od lat towarzyszy nam przekonanie, że rozwój i bezpieczeństwo dziecka stanowią najwyższy priorytet, dlatego wszystkie produkty sygnowane logiem Nowej Szkoły spełniają standardy bezpieczeństwa oraz jakości dla placówek edukacyjnych.

Dla ułatwienia nawigacji po ofercie, katalog podzielony jest na 9 kategorii tematycznych.

ZOBACZ KATALOG

żłobek przedszkole 2021/2022

 

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których dane kontaktowe znajdą Państwo TU  lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii 801 555 508.  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Na koniec, serdecznie zapraszamy także do naszego sklepu internetowego: sklep.nowaszkola.com

Życzymy udanych zakupów i ciekawych inspiracji

Zespół Nowej Szkoły

żłobek przedszkole