Nowy katalog Żłobek Przedszkole 2022/2023 już dostępny

żłobek katalogPrezentujemy nasz najnowszy katalog Żłobek Przedszkole 2022/2023.  Na ponad 1300 stronach publikacji znalazły się produkty pozwalające na pełne wyposażenie sal oraz pomieszczeń znajdujących się w placówkach edukacyjnych. Eksperci Nowej Szkoły przygotowali godną uwagi i obfitą w inspirujące nowości ofertę. Proponujemy rozwiązania oparte o nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością.

 

Co znajduje się w katalogu Nowej Szkoły?

  • kompleksowe wyposażenie meblowe
  • gotowe aranżacje meblowe
  • kompletne wyposażenie sal żłobkowych i przedszkolnych
  • miękkie siedziska piankowe
  • kształtki rehabilitacyjne
  • materiały artystyczne
  • urządzenia i pomoce gimnastyczne
  • pomoce dydaktyczne wspomagające etapy rozwoju dziecka do 7. roku życia

Posiadamy także sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości, wyposażenie ogródków, placów zabaw i nowoczesnych kącików zabaw oraz sprzęt komputerowy i multimedialny.

Co nowego?

Wśród naszych nowości znajdą Państwo autorskie bestsellerowe kolekcje meblowe w zupełnie nowej odsłonie. Zostały one wzbogacone o dodatkowe meble i elementy pozwalające na ogrom możliwości przy aranżacji sal. Odświeżyliśmy także kolorystykę naszych wyrobów piankowych dostosowując ją do aktualnie panujących trendów. Dodatkowo, na stronach nowego katalogu prezentujemy dużą gamę premierowych gier edukacyjnych, puzzli oraz zabawek i misiów pluszowych.

Szczegółowe opisy nowości Nowej Szkoły z podziałem na kategorie mogą Państwo zobaczyć klikając tutaj. Kategorie będą sukcesywnie dodawane wraz z odkrywaniem przygotowanych nowości w mediach społecznościowych

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Od lat towarzyszy nam przekonanie, że rozwój i bezpieczeństwo dziecka stanowią najwyższy priorytet, dlatego wszystkie produkty sygnowane logiem Nowej Szkoły spełniają standardy bezpieczeństwa oraz jakości dla placówek edukacyjnych.

Kliknij okładkę, aby zobaczyć katalog

nowy katalog żłobek

 

Zamówienia

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których dane kontaktowe znajdą Państwo klikając tutaj  lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii 801 555 508.  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o nowościach.