O firmie

O firmie. Logo. Nowa Szkoła

Pasja   Wiedza   Bezpieczeństwo

Jedynie dzieci wiedzą czego szukają – odparł Mały Książę – Poświęcają czas lalce z gałganków, która nabiera dla nich wielkiego znaczenia i płaczą gdy się im ją odbierze.

Antoine de Saint-Exupéry

Jesteśmy  liderem rynku mebli, pomocy dydaktycznychpomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 27 lat kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki edukacyjne. W naszej ofercie znajdują się meble żłobkowe, przedszkolne i szkolne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowypomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.

Rozmawiamy o edukacji

W oparciu o opinie i  konsultacje z dyrektorami, specjalistami i ekspertami spełniamy specjalne potrzeby edukacyjne najmłodszych.

Nasza pasja i nasza misja

Wciąż poszukujemy odpowiedzi i  stawiamy sobie nowe cele. Modyfikujemy technologię, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Nasze pomysły konsultujemy z metodykami, dyrektorami szkół, specjalistami i ekspertami by stworzyć najlepszą ofertę spełniającą oczekiwania kadry pedagogicznej, dzieci i rodziców.

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem a każdy produkt sygnowany logiem Nowej Szkoły spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości. Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzamy międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami.

Znamy się na edukacji

Nasza oferta jest wyjątkowa. Każdego roku wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje mebli, projektujemy pomoce dydaktyczne oraz odświeżamy asortyment dodatków. Proponujemy szereg rozwiązań i inspirujących propozycji, które ułatwią pracę z najmłodszymi oraz pozwolą zaaranżować przestrzeń  przyjazną dziecku.