Odkurzacze i maszyny czyszczące marki Viper

Odkurzacze i maszyny czyszczące marki Viper. Nowa SzkołaZ ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę na odkurzacze i maszyny czyszczące  renomowanej firmy Viper. Urządzenia przeznaczone są głównie do mycia powierzchni w szkołach, przedszkolach i halach sportowych. Maszyny czyszczące charakteryzują się prostą konstrukcją, są solidne zbudowane a przede wszystkim wydajne i niezwykle skuteczne jako sprzęt do mycia podłóg różnego rodzaju.

W celu dokonania zakupu jednego z zestawów zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Odkurzacze i maszyny czyszczące renomowanej marki Viper w ofercie Nowej Szkoły

W skład oferty wchodzą poniższe produkty w promocyjnych cenach:

Ofertę mogą Państwo obejrzeć poniżej w wersji online:

Ponadto zachęcamy do pobrania pliku w wersji .pdf.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.