Pakiet zdalny dla nauczyciela

Najpóźniej do końca grudnia br. nauczyciele zaangażowani w pracę zdalną z uczniami otrzymają pieniądze na dofinansowanie do zakupu sprzętu, akcesoriów komputerowych lub oprogramowania. Wsparcie dotyczyć będzie  m.in.: komputerów przenośnych, kamer internetowych, słuchawek (lub zestawu słuchawkowego), dodatkowego mikrofonu, smartfona, tabletów, ładowarek sieciowych, głośników, pamięci zewnętrznej.

Przygotowaliśmy zestaw narzędzi dla nauczyciela ułatwiający prowadzenie lekcji w trybie zdalnym i wpisujący się w założenia rządowego programu.

500 zł na sprzęt do nauki online

W skład zestawu wchodzi tablet graficzny, kamera internetowa oraz słuchawki z mikrofonem. Uzupełnieniem zestawu jest pendrive o pojemności 2GB i praktyczny kalendarz – domek z notesem.

Pakiet zdalny nauczyciela świetnie sprawdzi się podczas nauczania online. Tablet znacznie skraca proces komunikacji, pozwalając nauczycielowi na odręczne notatki przesyłane bezpośrednio do odbiorców. Za pomocą kamerki obraz z komputera, czy książki przekazywany jest wprost na komputery uczniów. Słuchawki z mikrofonem idealnie dopasowują się do głowy użytkownika pozwalając tłumić zewnętrzne hałasy oraz zapewniając  doskonałą jakość dźwięku prowadzonych rozmów.

Specyfikacja:
Wymiary : 200 x 166 x 8 mm
Aktywny obszar roboczy : 160 x 102 mm
Poziomy nacisku pióra : 8192 stopnie
Rozdzielczość: 5080 LPI
Szybkość odczytu: 266 PPS
Programowalne przyciski ekspresowe : 4 (+2 na piórze)
Interfejs: USB
Waga : 258 g
Piórko : Pasywne
Zestaw zawiera: Tablet graficzny, Pióro do tabletu, Kabel micro USB, Adapter OTG (Micro USB oraz USB-C), 8 zapasowych wkładów w środku oraz narzędzie do ich wymiany, Instrukcję w języku polskim

Specyfikacja:
rozdzielczość 1920×1080; 25fps; Sensor koloru Full HD 1080p CMOS; Interfejs: Port USB 2.0; Ostrość obrazu: 50cm do nieskończoności; Ręczne ustawianie ostrości; Wbudowany mikrofon wysokiej jakości!; Efekt upiększania “Beauty”; Kompatybilna z serwisami społecznościowymi; Uniwersalny klips montażowy; Urządzenie typu PLUG&PLAY – super prosta obsługa; Kabel: ok. 1 m
Kąt widzenia: ~60°;

Opis:
Słuchawki z mikrofonem na pałąku. Pałąk posiada obustronną regulacją długości dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Duże poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku rozmów prowadzonych przez wszystkie  komunikatory internetowe.

Cały zestaw znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.


*części składowe zestawu mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji na rynku dotyczącej dostępności asortymentu