Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

FunFloor – pakiety gier do interaktywnej podłogi

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pakiety gier FunFloor dedykowane dla interaktywnej podłogi!

FunFloor to najczęściej wybierana interaktywna podłoga w Polsce. Została stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun sprawiają że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca dla dzieci.

Pakiety gier:

 

FunFloor pakiet gier

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz do śledzenia działu Aktualności na naszej stronie – nowaszkola.com.