Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji 2013/2014

kreator-innowacji-certyfikat-dla-nowej-szkoly13 czerwca 2014 roku w sali lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi odbyło się podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Jego inicjatorem i organizatorem od wielu lat jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Mamy przyjemność pochwalić się Państwu, gdyż w ramach kategorii „Kreator Innowacji” jednym z laureatów została firma Nowa Szkoła. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Jest ono dla nas prestiżowe i jeszcze bardziej zobowiązuje nas do tworzenia produktów innowacyjnych w dziedzinie edukacji.

Uroczystość poprowadził Dyrektor ŁCDNiKP – pan Janusz Jan Moos, a patronat objęły takie instytucje jak: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi oraz Łódzki Kurator Oświaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej gali – znajdą je Państwo na naszym profilu w serwisie Facebook.