Podwójny rocznik w szkole średniej – wyposaż się z nami!

Zbliżający się rPodwójny rocznik w szkole średniej. Aktualność. Nowa Szkołaok szkolny będzie szczególny, bowiem pierwszą klasę szkoły średniej rozpoczną jednocześnie absolwenci gimnazjów i 8-letniej szkoły podstawowej. MEN od wielu miesięcy podejmuje szereg działań zmierzających do tego, aby dostosować sieć szkół do nowego systemu. Nowa Szkoła również angażuje się w prace związane z przygotowaniem szkół na przyjęcie tzw. „podwójnego rocznika” i związaną z tym zmianę infrastruktury placówek!

Podwójny rocznik w szkole średniej – wyposaż się z nami!

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę pomocy dydaktycznych i wyposażenia meblowego, która ułatwi proces adaptacji pomieszczeń do nauki i pozwoli wykorzystać potencjał każdej sali dydaktycznej w liceum, technikum czy szkole branżowej. Nasza oferta jest zgodna z nową podstawą programową i uwzględnia indywidualne potrzeby rozwojowe, edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne każdego ucznia, niezależnie od typu i charakteru wybranej szkoły.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu internetowego – znajdą tam Państwo listę wszystkich rekomendowanych przez nas produktów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.