Poidełka dla dzieci w każdej szkole – sprawdź ofertę

Poidełka dla Dzieci. Nowa SzkołaZgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach każdy uczeń powinien mieć zapewniony dostęp do wody pitnej. Zaspokojenie tej potrzeby jest bardzo ważne i ma znaczący wpływ na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz zmniejszenie problemu otyłości wśród dzieci. Idealnym rozwiązaniem, stanowiącym stałe źródło wody pitnej w placówkach oświatowych jest poidełko. Proponowane przez nas urządzenia są bezpośrednio podłączone do sieci wodociągowej i dzięki wbudowanym filtrom uzdatniają wodę do picia. Zapewniają zawsze czystą i świeżą wodę bez konieczności korzystania z plastikowych kubeczków. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a strumień wody popłynie wprost do ust każdego dziecka.

Poidełka dla dzieci w każdej szkole!

Poniżej oferta na Poidełka dla Dzeci w wersji online:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf.

Wszystkie poidełka kupić można bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.