Poznaj nasze nowości!

nowe katalogi

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu nasze najnowsze katalogi: Żłobek Przedszkole 2022/2023 i Szkoła Podstawowa 2022/2023. Na ich stronach umieściliśmy autorskie bestsellerowe produkty w nowatorskich odsłonach i wiele interesujących nowości, które są odpowiedzią na potrzeby placówek edukacyjnych.

Niżej mogą Państwo wybrać interesującą Państwa kategorię naszych nowości i poznać szczegółowe informacje. Kategorie będą sukcesywnie dodawane wraz z odkrywaniem przygotowanych nowości na naszych mediach społecznościowych. Kliknij aby przejść do kategorii.

Uchylamy rąbka tajemnicy…

Szczególne miejsce w niedawno zaprezentowanych katalogach zajmują nasze flagowe kolekcje meblowe. Część z nich została wzbogacona o nowe linie, elementy i możliwości konfiguracji, a część o świeże zestawienia kolorystyczne. Niektóre pojawiły się w zupełnie nowych odsłonach dostosowanych się do obecnych światowych trendów w szkolnictwie.

Nie tylko kolekcje meblowe wprowadzają designową rewolucję. Około 30 naszych piankowych produktów zyskało całkowicie nowe oblicze. Dzięki opracowaniu dla nich zupełnie nowych trendujących zestawień kolorystycznych. Idealnie wpasują się w przestrzenie żłobków, przedszkoli oraz szkół.

Oczywiście to nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. Wśród naszych premier pojawią się między innymi multimedia. Słuchając sugestii klientów oraz opierając się na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, do oferty wprowadzamy między innymi nowy rozmiar interaktywnego monitora.

 

Oto nasze nowości pogrupowane w kategoriach. Kliknij obrazek aby wyświetlić więcej informacji.

nowościnowości

nowościstoły warsztatowenowościZachęcamy do obserwowania naszych profilów na Facebooku i Instagramie, gdzie sukcesywnie będziemy przed Państwem prezentować szczegóły o naszych nowościach.