Pracownia komputerowa z mega rabatem

Prezentujemy wyjątkową ofertę: pracownia komputerowa z mega rabatem 28%

Zaoszczędź ponad 17 tysięcy złotych wyposażając kompleksowo pracownie komputerową!

W promocyjnej ofercie znajduje się 16 profesjonalnych laptopów oraz 16 certyfikowanych biurek i krzeseł. Pracownia została przygotowana dla 15. uczniów i jednego nauczyciela ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i wydajności pracy dzieci, młodzieży oraz pedagogów.

Kliknij tutaj lub ulotkę, aby zapoznać się z ofertą.

Spiesz się – oferta ważna do wyczerpania zapasów i obowiązuje przy zakupie kompletnej pracowni komputerowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.