Program Lojalnościowy – Klub Nowa Szkoła

KlubNowaSzkola_v2016-04-13Drodzy Klienci,

zapraszamy do Klubu Nowej Szkoły! Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

Jak zdobyć punkty?

Każde 10 złotych przeznaczone na zakupy w Nowej Szkole to 1 punkt na Twoim koncie. Punkty naliczane są od kwoty zakupów dotyczących oferty katalogowej i tym samym nie dotyczą ofert specjalnych oraz zakupów rabatowych i wyprzedaży.

Jak realizujemy premie?

Posiadane punkty przeliczane są na wartość nagród liczoną w złotówkach, z uwzględnieniem specjalnej premii. Czym więcej posiadanych punktów na koncie – tym przelicznik jest korzystniejszy, a wartość nagród w stosunku do 1 punktu wzrasta!

Realizacja zamówienia

Punkty można wymienić na nagrody z katalogu Nowej Szkoły lub skorzystać z nagród specjalnych, których pełna oferta dostępna jest poniżej. Nagrody można odbierać tylko za transakcje, do których została uregulowana pełna płatność. Realizacja zamówienia to koszt tylko 1 złotówki!

KlubNowaSzkolaPunkty_v2016-04-13

Przykład: Klient, który zakupił w Nowej Szkole artykuły za 15 tys. złotych otrzymuje 1500 punktów. Może wymienić je na nagrody za kwotę 570 złotych w cenie 1 złoty.

Bieżąca promocja obowiązuje przez okres pełnego roku, począwszy od kwietnia 2018 roku, aż do chwili wydania następnego katalogu. Wszystkich Klubowiczów, którzy posiadają na swoim koncie punkty zgromadzone w latach ubiegłych informujemy, że będą one obowiązywać do dnia następnego katalogu w 2019 roku.

Punkty przyznawane są w oparciu o ceny katalogowe – oferta nie może łączyć się z innymi promocjami lub upustami cenowymi.

PARTNERZY