Program Stołówka Szkolna – sprawdź ofertę

Stołówka Szkolna. Nowa SzkołaStołówka Szkolna to kolejny program rządowy dedykowany uczniom szkół podstawowych, którego celem jest wzmocnienie profilaktycznej i opiekuńczej roli szkoły. W ramach realizacji zadań statutowych szkoła ma zapewnić swoim uczniom pomieszczenie umożliwiające bezpieczne i komfortowe spożywanie posiłków. Program będzie realizowany w dwóch etapach. Już od września 2019 roku w każdej szkole podstawowej będzie dostępna jadalnia, w której uczniowie zjedzą posiłki przyniesione z domu. Natomiast dobrowolne i częściowo płatne ciepłe posiłki pojawią się dwa lata później, czyli w 2021 roku.

Wyposaż stołówkę szkolną wraz z Nową Szkołą!

Mając na uwadze działania związane z realizacją założeń programu, Nowa Szkoła przygotowała szeroki wachlarz produktów, które sprzyjają kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych oraz postaw prozdrowotnych wśród dzieci. W naszej ofercie znaleźć można specjalnie zaprojektowane meble do jadalni szkolnej, ale nie tylko. Bogaty wybór krzeseł i stołów z regulowaną wysokością ułatwi Państwu dostosowanie pomieszczeń żywienia zbiorowego do indywidualnych potrzeb uczniów. Warto nadmienić, że wśród wszystkich produktów znalazły się również estetyczne, trwałe i bezpieczne w kontakcie z żywnością talerze, kubki oraz sztućce.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą poniżej:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf lub obejrzeć w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy także do skorzystania z kalkulatora Wyposażenie Stołówki w celu skomponowania własnego zestawu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!