„Przedszkola przyjazne maluchom” wybrane!

kopdJest nam niezmiernie miło ogłosić listę przedszkoli, które otrzymały certyfikat II edycji projektu „Przedszkole przyjazne maluchom” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Nagrodzone przedszkola otrzymały status przedszkola przyjaznego maluchom i znalazły się w gronie najlepszych przedszkoli w całym województwie mazowieckim!

W poniższych placówkach Kapituła projektu w składzie: dr Aleksandra Piotrowska, Justyna Marszałkowska-Jakubik, Małgorzata J. Berwid, Komitet Ochrony Praw Dziecka doceniła pracę oraz zaangażowanie w opiekę i wychowanie dzieci. Poniższe placówki spełniły też wszystkie inne kryteria konkursowe dotyczące położenia, wyglądu, warunków lokalowych, wyposażenia, dbania o zdrowie maluchów, a przede wszystkim kwalifikacji kadry pedagogicznej.

Praca poniższych przedszkoli oraz podejmowane w dziedzinie opieki i wychowania działania są przykładem godnych naśladowania praktyk. KOPD życzy wielu sukcesów w dalszej pracy!

Oto lista nagrodzonych placówek:

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka” Sokołów Podlaski

Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” Lesznowola

Przedszkole Niepubliczne „Bambinolandia” Warszawa

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Bułhaczek” Warszawa

Przedszkole Limonka Warszawa-Wesoła

Niepubliczne Przedszkole Milusin Warszawa

Niepubliczne Przedszkole „Piotruś Pan” Radzymin

Niepubliczne Przedszkole „Przystań Elfów” Ząbki

Polsko-angielskie Przedszkole Niepubliczne Wesołe Krasnale Warszawa

Przedszkole nr 287 „Piotrusia Pana” Warszawa

Przedszkole nr 287 „Piotrusia Pana” z Warszawy przyciągnęło szczególną uwagę Kapituły, ponieważ jest to placówka publiczna – otrzymała Certyfikat specjalny.