Przedszkole przy szkole

przedszkole-przy-szkolePotrzebujesz informacji w sprawie Projektu systemowego w zakresie modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL – Przedszkole Przy Szkole? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania, udzielą wskazówek i zapewnią kompleksową realizację projektów.

Na Państwa życzenie zorganizujemy bezpłatny warsztat w zakresie przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w zakresie modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL.

W celu dokonania rezerwacji terminu prosimy o kontakt.

Również podczas seminariów  regionalnych P21 przybliżymy Państwu projekt systemowy. Udzielimy cennych porad oraz wskazówek.

A już wkródce zapraszamy na naszą stronę internetową www.przedszkoleprzyszkole.com.pl, na której znajdziecie Państwo wszystkie informację dotyczące projektu wraz z szeroką ofertę mebli przedszkolnych, pomocy dydaktycznych i zabawek edukacyjnych, które idealnie wpisują się w ramy projektu i stanowią świetną ofertę dla wszystkich oddziałów przedszkolnych kwalifikujących się do objęcia wsparciem systemowym w ramach Podziałania 9.1.1.