Relacja Nowej Szkoły z Targów Edukacji Kielce 2014

targi-edukacyjne-kielce-2014W tym roku na targach pojawiło się mniej wystawców, ale za to dużo więcej zwiedzających niż rok temu. Gościliśmy zwiedzających targi z różnych części Polski – między innymi z takich województw jak: pomorskie, świętokrzyskie, mazowieckie, małopolskie, śląskie. Z naszą bogatą ofertą mogli zapoznać się również goście z Estonii.

Wspólnie ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Bajkowej Akademii Przedszkolaka zorganizowaliśmy stoisko, na którym odwiedziło nas 11 grup dzieci z kieleckich przedszkoli. Stoisko wyposażyliśmy w liczne atrakcje, takie jak Gymbox (zestaw pianek – kształtek ze zjeżdżalnią do baseniku wypełnionego piłeczkami), baseny z piłeczkami, czy miękkie i duże klocki, z których powstawały zamki oraz fortece. Równie dużą atrakcją cieszyły się zajęcia plastyczne i konstrukcyjne. Z klocków powstawały samochody, zwierzęta i roboty. Na stoisku oprócz licznych atrakcji zwiedzający mogli docenić walory naszych mebli, co dla osób myślących o wyposażeniu meblowym swoich placówek było bardzo ważne. Meble dla przedszkola, meble do świetlic, meble do zerówki to zestawy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Radość dzieci i satysfakcja zwiedzających była dla nas bardzo ważna. Jesteśmy pewni, że w tym roku nie zabrakło ani jednego ani drugiego.

Nasz nowy katalog rozchodził się na targach w Kielcach jak świeże bułeczki. Osoby odwiedzające stoisko Nowej Szkoły pytały zarówno o nowości, które pojawiły się w naszej ofercie w tym roku, a także o standardowe produkty naszej firmy. Jeżeli jeszcze nie widzieli Państwo katalogu Nowej Szkoły na lata 2014/2015 to zapraszamy do odwiedzenia tej strony internetowej.

Wzięliśmy również udział w IV Forum Edukacji Przedszkolnej, na której wypowiedzieliśmy się na temat aranżacji przestrzeni i pomocy dydaktycznych, które mogą być inspirujące w pracy nauczyciela w pracy z uczniem.

Miło nam także poinformować, że komisja konkursowa Targów Edukacji Kielce, której przewodniczył prof. zw. dr hab. Marek Przeniosło, wyróżniła zestaw pianek Gymbox, przyznając mu Certyfikat Klasy Marzeń 2014.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu Facebook, na którym znajdą Państwo zdjęcia z tej imprezy.