Rezerwa Oświatowa 2020 wkrótce na stronie!

Rezerwa Subwencji Oświatorwej 2020. Nowa SzkołaRezerwa Oświatowa to finansowe wsparcie jakie mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie lub wyposażenie pracowni przedmiotowych. W poprzednim roku MEN przeznaczył 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej między innymi na doposażenie pracowni przyrodniczych oraz dofinansowanie pomieszczeń do nauki dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach.

W najbliższym czasie ogłoszone zostaną tegoroczne kryteria.

Wkrótce  zamieścimy terminy składania wniosków na rok 2020.

PLANUJESZ  ZŁOŻYĆ WNIOSEK O DOTACJĘ? SPRAWDŹ OFERTĘ NOWEJ SZKOŁY

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej laboratoriom szkolnym strony internetowej.


Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019 znaleźć można tutaj.