Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019 – zobacz więcej

W tym roku MEN przeznaczył 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej między innymi na doposażenie pracowni przyrodniczych oraz dofinansowanie pomieszczeń do nauki dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach. Proponujemy gotowe rozwiązania niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia, chemia, fizyka).

W ofercie Nowej Szkoły znajdują się kompleksowe rozwiązania dla pracowni przyrodniczych. Doboru produktów dokonaliśmy po konsultacjach z metodykami, specjalistami i dyrektorami szkół Nasza oferta spełnia wymogi podstawy programowej dla nauk przyrodniczych w szkołach podstawowych.

OTRZYMAŁEŚ DOTACJĘ? Skorzystaj z oferty Nowej Szkoły!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej laboratoriom szkolnym strony internetowej.


Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019 znaleźć można tutaj.