Katalog Rezerwa Oświatowa, Pracownie Przedmiotowe, Laboratoria Szkolne 2020/2021 już dostępny!

Katalog Subwencja Oswiatowa 2020/2021. Nowa SzkołaKierując się trzydziestoletnim doświadczeniem w branży edukacyjnej stworzyliśmy katalog będący kompendium wiedzy na temat asortymentu wpisującego się w założenia tegorocznej rezerwy oświatowej. Prezentujemy wysokiej jakości pomoce dydaktyczne skierowane do pracowni przedmiotowych, sprzęt laboratoryjny oraz duży blok pomocy multimedialnych.

W najnowszym katalogu znajdą Państwo również meble, wyposażenie klas, szatni  i stołówek, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny – wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem. Wiele z tych pozycji znajduje się wyłącznie w ofercie Nowej Szkoły.

Starannie  wyselekcjonowana oferta skonstruowana została zgodnie  z wymaganiami nowej podstawy programowej. Szeroki wybór nowoczesnych produktów  pogrupowaliśmy w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu.

Pragniemy pomóc Państwu stworzyć szkołę idealną. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

Zobacz Katalog Rezerwa Oświatowa, Pracownie Przedmiotowe, Laboratoria Szkolne 2020/2021

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2020. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

Życzymy Państwu udanych zakupów.