Rezerwa subwencji oświatowej 2021

STWÓRZ Z NAMI  NOWOCZESNE PRACOWNIE PRZYRODNICZE.

TO OSTATNI ROK NABORU!

 


Doposażenie pracowni.

REZERWA OŚWIATOWA 0,4% to finansowe wsparcie jakie mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych. Kryterium V Rezerwy Oświatowej w 2021 r. przeznaczona jest na doposażenie pracowni przyrodniczych.

Dofinansowanie obejmuje wyłącznie zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia szkolnego niezbędnego do realizacji podstawy programowej z danego przedmiotu. W ramach dotacji można wnioskować o wyposażenie pracowni biologicznej, geograficznej, chemicznej i fizycznej.

Kryterium VI doposażenia publicznych szkół i placówek prowadzonych (dotowanych) przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych budynkach, nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach.

 


Terminy składania wniosków

 1. Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej
  z przedmiotów przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych – do dnia 31 maja 2021 r.
 2. Dofinansowanie doposażenia publicznych szkół i placówek oświatowych, prowadzonych lub dotowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych budynkach, nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach
  – do dnia 28 maja 2021 r.; I tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych
  do użytkowania/zaadaptowanych w okresie od 25 września – do końca grudnia roku poprzedniego
  oraz w I kwartale 2021 r.,
  – do dnia 4 października 2021 r.; II tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych
  do użytkowania/zaadaptowanych w II i III kwartale 2021 r.
 3. Sprzętu szkolnego i pomocy dydaktycznych do pomieszczeń do nauki w szkołach publicznych prowadzonych lub dotowanych przez jednostki samorządu terytorialnego rozpoczynających kształcenie w zawodach, w których szkoły te dotychczas nie prowadziły kształcenia, w tym do przeprowadzania części praktycznej egzaminu zawodowego w szkołach rozpoczynających kształcenie w roku 2021. – do dnia 20 września 2021 r.

ZOBACZ KATALOG

 


Kryterium V. Pomoce dydaktyczne do pracowni przyrodniczych

POBIERZ WNIOSEK NA PRACOWNIE Z PRZYKŁADOWYMI ZESTAWAMI:

Załącznik nr 4 i 4 a

Załącznik 4 i 4a WYPEŁNIONY

SKORZYSTAJ Z POMOCY DORADCY            

PAKIET BIOLOGIA

Pracownia Bilogiczna. Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019. Nowa Szkoła

Podbierz plik excel

Podbierz PDF

KREATOR OFERT

 

 

PAKIET CHEMIA

Pracownia Chemiczna. Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019. Nowa Szkoła

Pobierz plik excel

Pobierz PDF

KREATOR OFERT

 

 

PAKIET FIZYKA

Pracownia Fizyczna. Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019. Nowa Szkoła

  Pobierz plik excel

  Pobierz PDF

 KREATOR OFERT

 

 

PAKIET GEOGRAFIA

Pracownia Geograficzna. Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019. Nowa Szkoła

 Pobierz plik excel

 Pobierz PDF

KREATOR OFERT        

 

 


Kryterium VI. Wyposażenie nowych / adaptowanych sal

POBIERZ WNIOSKI NA WYPOSAŻENIE SAL:

SKORZYSTAJ Z POMOCY DORADCY

Wyposażenie meblowe. Skorzystaj z gotowych zestawów

Wyposażenie Meblowe. Rezerwa Subwencji Oświatowej 2019. Nowa Szkoła