Seria Meblowa Cubo – gotowe moduły i zestawy

Seria Meblowa Cubo - Gotowe Moduły i Zestaw. Nowa SzkołaDobieranie do siebie poszczególnych elementów mebli może czasem sprawiać kłopot. Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Państwa ofertę na gotowe moduły oraz całe zestawy serii meblowej Cubo, dzięki której zaoszczędzą Państwo czas na kompletowanie własnego zamówienia.

Pojedyncze moduły składają się z bazy oraz poszczególnych elementów dodatkowych, jak drzwi, biurka, szuflady, skrzynie, regały, nadstawki czy półki. Moduły można później dowolnie ze sobą zestawiać. Jeśli Potrzebują Państwo gotowych rozwiązań, przemyślanych przez konstruktorów serii Cubo, proszę wziąć pod uwagę wybór jednego z sześciu zestawów. Każdy z nich składa się z mebli dobranych pod kątem funkcjonalności i kolorystyki. Decydując się na zestaw będą mieli Państwo pewność, że wszystkie elementy do siebie pasują.

Seria Meblowa Cubo – wybierz dla siebie gotowy zestaw lub moduł

Poniżej znajdą Państwo naszą ofertę w wersji elektronicznej:

Ofertę mogą Państwo pobrać w wersji .pdf lub obejrzeć w naszym sklepie internetowym. Ponadto zachęcamy do skorzystania z kalkulatora, dzięki któremu w prosty i przyjemny sposób można przygotować swój własny zestaw składający się z serii meblowej Cubo.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!