Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Wyjątkowe Dzieci i ich Specjalne Potrzeby Edukacyjne od zawsze znajdują się w centrum zainteresowań Nowej Szkoły.

Kształcenie wzmacniające. Indywidualizacja procesu nauczania. Wsparcie rozwoju. Edukacja włączająca. Integracja sensoryczna. Wybitne uzdolnienia. Wszystko to znajduje się w tegorocznym katalogu Specjalne potrzeby edukacyjne.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Wspólnie z metodykami i specjalistami tworzymy szeroką ofertę wspomagającą pedagogów, psychologów i nauczycieli w pracy z dzieckiem. Większość z prezentowanych produktów jest naszego autorstwa i wykonania, jak na przykład miękkie kąciki terapeutyczne, rehabilitacyjne kształtki piankowe, miękkie siedziska do terapii proprioceptywnej, podświetlane baseny z piłeczkami, urządzenia do sali integracyjnej z podwiesiami, pomoce do terapii logopedycznej i wiele innych.

Zapraszamy, by ponownie przejrzeć tegoroczny katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne, w którym proponujemy szeroki wybór narzędzi diagnostycznych, bogaty zbiór materiałów edukacyjno – terapeutycznych oraz inspirujące pomoce dydaktyczne do efektywnego kształcenia uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Wszystkie produkty zawarte w  Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Zobacz Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020

KAtalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020/2021. Nowa Szkoła