Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Specjalne potrzeby edukacyjne

Wyjątkowe Dzieci i ich specjalne potrzeby edukacyjne od zawsze znajdują się w centrum zainteresowań Nowej Szkoły.

Kształcenie wzmacniające, indywidualizacja procesu nauczania, wsparcie rozwoju, edukacja włączająca, integracja sensoryczna, wybitne uzdolnienia – wszystko to znajduje się w tegorocznym katalogu Specjalne Potrzeby Edukacyjne.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Wspólnie z metodykami i specjalistami tworzymy szeroką ofertę wspomagającą pedagogów, psychologów i nauczycieli w pracy z dzieckiem. Większość z prezentowanych produktów jest naszego autorstwa i wykonania, jak na przykład:

  • miękkie kąciki terapeutyczne,
  • rehabilitacyjne kształtki piankowe,
  • miękkie siedziska do terapii proprioceptywnej,
  • podświetlane baseny z piłeczkami,
  • urządzenia do sali integracyjnej z podwiesiami,
  • pomoce do terapii logopedycznej

i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z  tegorocznym katalogiem Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Proponujemy w nim szeroki wybór narzędzi diagnostycznych, bogaty zbiór materiałów edukacyjno-terapeutycznych oraz inspirujące pomoce dydaktyczne do efektywnego kształcenia uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Wszystkie produkty zawarte w  Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Zobacz Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020

KAtalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020/2021. Nowa Szkoła