Stołówka szkolna i wyposażenie kuchni – skorzystaj z gotowych aranżacji i inspirujących porad

Katalog Stołówka Szkolna i Wyposażenie Kuchni 2020/2021. Aktualności. Nowa SzkołaRozpisany na lata 2019 – 2023 ministerialny program Posiłek w szkole i w domu ma na celu zapewnienie dzieciom posiłku przygotowanego w stołówce szkolnej. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa a wsparcie finansowe przeznaczone zostanie na stworzenie od podstaw lub doposażenie, adaptację i poprawę standardu stołówek szkolnych. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną.

POBIERZ WNIOSEK

STWÓRZ OFERTĘ

W związku z programem Posiłek w szkole i w domu przygotowaliśmy katalog zawierający  kompleksowe rozwiązania dla stołówek, jadalni i kuchni szkolnych. Proponujemy całościowe wyposażenie pomieszczeń w postaci krzeseł i odpornych na zniszczenia stołów, których blaty pokryte są laminatem HPL oraz estetyczne, trwałe i bezpieczne w kontakcie z żywnością zastawy stołowe, a także produkty umożliwiające wyposażenie lub doposażenie zaplecza gastronomicznego – specjalistyczne meble oraz niezbędny asortyment służący także przygotowaniu posiłków. Wśród propozycji m.in. sprzęt AGD, wysokiej jakości garnki oraz pojemniki do przechowywania żywności. Dopełnieniem są naczynia, zestawy akcesoriów kuchennych oraz środków sanitarnych i pojemników na odpadki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych inspiracji.

Wszystkie produktu podzielone na kategorie znajdują się  w sklepie internetowym, a na Państwa pytania czekają nasi Przedstawiciele Handlowi.

Zobacz Katalog Stołówka Szkolna i Wyposażenie Kuchnni 2020/2021

Katalog Stołówka Szkolna i Wyposażenie Kuchni 2020/2021. Okładka. Aktualności. Nowa Szkoła

O programie Posiłek w szkole i w domu:

Rok 2020 jest drugim rokiem funkcjonowania ministerialnego programu Posiłek w szkole i w domu, którego celem jest zapewnienie dzieciom posiłku przygotowanego w stołówce szkolnej. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa a wsparcie finansowe przeznaczone zostanie na stworzenie od podstaw lub doposażenie, adaptację i poprawę standardu stołówek szkolnych.

Maksymalna kwota wsparcia finansowego wynosi:

  • 80 tys. zł – na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek szkolnych (własnej kuchni i jadalni ) oraz doposażenie stołówek szkolnych, które obecnie nie funkcjonują lub uruchomienie nowych stołówek;
  • 25 tys. zł – na adaptację, poprawę standardu i wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków (jadalni).

Program zakłada obowiązkowy wkład finansowy lub rzeczowy w wysokości 20 proc. środków niezbędnych do realizacji zadania.

Terminy składania wniosków:

  • do 15 kwietnia przez dyrektorów publicznych szkół podstawowych (w tym podstawowych szkół artystycznych) prowadzonych przez JST, osoby prawne inne niż JST oraz osoby fizyczne
  • do 30 kwietnia przez organy prowadzące szkoły do właściwych ze względu na siedzibę szkoły wojewodów
  • do 15 kwietnia przez dyrektorów szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej prowadzonych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego