Stoły warsztatowe

stoły warsztatowePlacówki edukacyjne to wyjątkowe miejsca. Stoi przed nimi niezwykle ważne zadanie polegające na kształceniu dzieci na wielu płaszczyznach. Wyzwanie to powoduje, że żłobki, przedszkola i szkoły potrzebują wszechstronnego wyposażenia, które pozwoli na zaaranżowanie przyjaznych i wygodnych przestrzeni.

Zdobywanie umiejętności technicznych jest bardzo istotne w procesie kształcenia uczniów. Prace manualne pozwalają na rozwój zręczności oraz logicznego myślenia. W projektowaniu pracowni warsztatowych należy przywiązać szczególną uwagę nie tylko do narzędzi. Podstawą ergonomicznej sali do zajęć technicznych są meble.

Meble do pracowni technicznych

Prezentujemy Państwu wygodne stoły warsztatowe wykonane ze sklejki meblowej o grubości 25 mm. Dzięki temu, są wytrzymałe i sprostają wyzwaniom stawianym przez młodych wynalazców. Regulowana wysokość w zakresie od 71 do 88 cm pozwala na idealne dopasowanie mebla do potrzeb użytkownika oraz umożliwia pracę na stojąco lub na siedząco. Dostępne w dwóch rozmiarach, które posiadają dwa warianty – stół z nadstawką lub bez.

stoły warsztatowe

Dodatkowo, w ofercie posiadamy również stół posiadający zamykane drzwiczki i cztery szuflady z czego trzy zamykane są na zamek centralny. Blat stołu z szufladami wykonany jest z lakierowanej sklejki o grubości 18 mm.

stoły warsztatowe

Zapraszamy do obserwowania naszych profili na Facebooku i Instagramie. Więcej informacji o naszych nowościach i katalogach znajdą Państwo także w dziale Aktualności.